Про Центр медичної реабілітації та санаторного лікування «Одеський»

Центр медичної реабілітації та санаторного лікування «Одеський», що створений на базі  відомого санаторію «Лермонтовський» у 2018 році, є лікувально-профілактичним закладом Міністерства оборони України та спеціалізується на  проведенні медичної реабілітації, медико-психологічної реабілітації та санаторному лікуванні хворих з захворюваннями системи кровообігу, нервової системи, кістково-м’язової системи та сполучної тканини, сечостатевої системи, травмами опорно-рухового апарату.

Центр медичної реабілітації та санаторного лікування «Одеський»

Центр медичної реабілітації та санаторного лікування «Одеський»

Лікувальна база санаторію збережена та постійно поповнюється сучасним медичним обладнанням. Лікування надається всім, хто бажає отримати якісні медичні послуги. Заклад володіє потужною лікувально-діагностичною базою, яка дозволяє надавати санаторно-курортні та реабілітаційні послуги широкому контингенту відпочиваючих.

У Центрі проводиться  реабілітація хворих, які перенесли гострий інфаркт міокарду та порушення мозкового кровообігу, працює кардіологічне та неврологічне відділення, проводиться лікування захворювань суглобів та хребта.

Центр медичної реабілітації та санаторного лікування «Одеський» (санаторій «Лермонтовський») розташований в першій лінії від моря у доглянутому парку. Поруч – знамениті пляжі Ланжерон та Отрада, центральний міський парк ім. Т. Г. Шевченка та історичний центр міста.

ЦМР та СЛ «Одеський» має зручний транспортний зв'язок з залізничним та автовокзалом. До знаменитої Дерибасовської, Оперного театру та морвокзалу можна доїхати за 15 хвилин громадським транспортом, а до розважального центру Аркадія – 15 хвилин трамваєм №5.

Територія Центру «Одеський»  дозволяє переміщення осіб з інвалідністю. В корпусі №1 працює ліфт, до всіх корпусів є пандуси.

На території працює Центр нетрадиційної медицини та СПА-салон.

Покази для лікування та оздоровлення в санаторії:

  • хвороби системи кровообігу;
  • хвороби нервової системи;
  • хвороби кістково-м’язової системи та сполучної тканини;
  • травми, отруєння та деякі інші наслідки впливу дії зовнішніх чинників;
  • хвороби сечостатевої системи.

Відпочиваючим у нашому ЦМР та СЛ пропонується 4-разове харчування. В їдальні працює сучасна лінія роздачи.  Декілька перших страв, основних блюд, салатів, закусок, напої та духмяна перепічка - у відповідності до дієт від №1 до №15.

ЦМР та СЛ «Одеський» постійно удосконалює свою роботу та покращує умови для медичної реабілітації та санаторного лікування. В планах – подальша реконструкція та відбудова спальних корпусів, лікувального корпусу та території.

  • Поділитися:
Забронюйте номер прямо зараз!

Залиште заявку на бронювання і наш менеджер зв'яжеться з Вами!

+38 (048) 705-51-11 +38 (067) 368-20-01
Головні переваги ЦМР та СЛ«Одеський»

Запрошуємо на лікування та оздоровлення усіх, хто бажає покращити стан свого здоров'я!

Центр медичної реабілітації та санаторного лікування «Одеський»

БАЗОВИЙ САНАТОРІЙ МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Центр медичної реабілітації та санаторного лікування «Одеський»

МАЄМО ПОТУЖНУ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНУ БАЗУ

Центр медичної реабілітації та санаторного лікування «Одеський»

ПРОПОНУЄМО ЯКІСНЕ ЛІКУВАННЯ ТА ОЗДОРОВЛЕННЯ

Центр медичної реабілітації та санаторного лікування «Одеський»

КОМПЛЕКС РОЗТАШОВАНИЙ В ЦЕНТРІ ОДЕСИ

Забронювати номер
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×